13:47
כיצד לקבל גברת בכוח אם היא גם מסכים?

אתה עדיין חושב שהשביל לנרתיק הבנות טמון דרך רוך ורומנטיקה? הממ, מה דעתך על קשיחות? קרא את המאמר וזכור איך להתנהג לקחת גברת בכוח, לא מחפש את כל המטורף הזה סקסי.

התוכן של המאמר

1 איך לרמוז על סקס? 2 איך לגרור את הגברת במיטה? 3 תנוחות בשבילך כדי לעזור

איך לרמוז על סקס?אני

כדי לפתות בהצלחה ולעשות יחסי מין עם אישה, לא לבנות מעצמך דון חואן. להתרכז ברגע האמיתי ולדבוק במספר כללים ספציפיים.

המתן לתגובה

על מנת לקשר אינטימי להיות מרוצה לשני השותפים, אתה חייב להיראות כמו שלה. זהו הצעד העיקרי, שבלעדיו אפילו קשיות לא יעבוד. זה בונה את כל התוכנית של הפיתוי. אבל איך להתאהב בגברת? הכל פשוט - להירגע, תוך התמקדות בשיחה איתה וזוכרת כל פרט. עדיין לא רק להקשיב, ולשמוע. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%a8%d7%9e%d7%aa-%d7%92%d7%9f/

אתה לא תאמין כמה צעירים שאינם יכולים להירגע לבד עם אישה. הם מייצגים את עצמם רק איך הם יקבלו יחסי מין, ולא איך לירות שותף.

לגלות אותה כאדם, לשאול על תחביבים ואינטרסים. בהחלט לעשות את זה מחמאות על השיעורים שלה.לדוגמה, אם תגלה כי היא מרגשת מאוד, הם בהחלט שיבחו אותה ואומרים שאתה באמת מעריך את זה בשותק. אם הנבחר שלך, למשל, עוסקת בתצלום, ולאחר מכן להראות התלהבות לעבודותיה ואפילו לבקש לעצמך אחד מהם.

תיהני, להתמכר בטיפשות.

קל לבצע את המטרות שלנו בישראל, אם אתה אישה יפה מרוסיה. העבודה בישראל תוכל פנאי. גבירותיי מראה המודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל היום אתה יכול לקחת חודש מ 3500 דולר.

זה יסיר את המתח יעזור לך להיראות טבעי ומקסים כי, באופן טבעי, שוחד שבחרת.

לכבוש אמון

רוצה לאישה בלי השתקפות בשבילך? לעשות את זה לבטוח בו.מסתיר מוטיבים של אישים כאלה נחשפים במהירות רבה. הם חושבים שהם יוצרים זיכרון מגניב לגברת, שיבחו את ההישגים שלהם במין ובחתיכות מטורפות שיכולות לגלם. אבל, למען האמת, זה נראה מצטער.עצה טובה: כאשר אתה ליד האישה, לטפל בה, איך לחבר שלך.

זה יהיה המתנה הטובה ביותר ומחמאה לה. הערצה תתרום את הנערה עוד יותר בך.

בנוסף, לא להתחתן עם מחמאות Outforth. אבל רק לשלוט על השבחים. חנופה תהפוך את רצונה, והיא בקושי למלא את המין.

לעשות מתח מין

ללא מתח ממשק אין טעם הנחת על סקס. גברים שאינם מסוגלים לרשום ניצוץ ביניהם לשותפים, ולעתים קרובות מוצאים את עצמם ברשימת החברים.

איך לעשות סקס?

שיטה לא מילולית. כדי להפוך את מתח קדמי עם שיטה לא מילולית, להחיל את כוחך ואת הקשר החזותי שלך. קרבה ארץ - אבן פינה לפחות איזה פיתוי מוצלח. לגעת במיידן לאורך כל התאריך. שמור את ידה, כתפיים, מותניים. דלק את השיער לאוזניים, לנשום את ריח הבושם.

לא להתחתן על קשר חזותי, המשמש מלאי מסיבי של הפיתוי ומגדיל את הרצון ללא קשר עד כמה אתה מבין חבר של חבר.

שיטה מילולית. המשמעות של השיטה המילולית היא להראות את ההנאה שלו מהחברה של הילדה ורמז על סקס. תן לה להבין שאתה חושב את הנושא של סקס בתקשורת הוא רגיל לחלוטין. בסופו של דבר, נבחר יהיה להתחיל בחוסר רצון לחשוב על סקס, כלומר, על סקס איתך.

אתה יכול להתחיל שיחה מרחוק, אמר סיפור מגוחך או סיפור מרגש עם הטיה ארוטית. שאל את השאלות המובילות שלה. באמצעות דמיון, לעשות תככים ולהראות מיניות.

אם הכל הולך לפי תוכנית ופיתוי משחק על השדה שלך, ואז הולך ארטילריה כבדה. להזמין גברת בעצמך. נסו להימנע מנשק ונגע נלהב במיוחד במהלך תאריך. לחכות הגדרה אינטימית יותר. אם האישה עצמה היא לא להתנער כדי לקבל הנאה ומציעה "צפייה של סרט" 1, אז אתה יכול להסכים לשחק על היישוב שלה.

איך לגרור את הגברת במיטה?2

ועכשיו נדבר על איך לישון עם אישה, מראה לחץ וכוח.

דומיינונית

כנראה, צפית בפרנק סרטים עם אלמנטים של bdsm ויש לו דמיין שוב ושוב איך כל זה נעשה. עבור נשים רבות להיות מרופד כפוף - זה גירוי מרגש מאוד, ועל כמה ולמטרה.

אם אתה רואה שאישה מבקשת ממך להאט, ומיד נותנת להבין שזה לא נגד המשך, לא לעצור. אתה תופס תשוקה בעיניה, haggard, הטון. במהלך הנשיקה של מגיע לקיר ועטפה מאוד את מותניה. אם אתה לא רחוק מהמיטה, ואז לתפוס אותו בשביל המותניים ולזרוק על המיטה. פשוט לעשות את זה בזהירות. אז כדי לא לפגוע בבריאותו של הנערה.

השכיחות פירושה מנהיגות ואישור עצמי. לכן, תן לזה לקחת חיה קטנה. אבל לא מרקי ורכות. Clell לשלב סוכנים מרגש.

באשר לשכיחות מילולית, להפעיל את המשחק מילים מלוכלכות. עבור בעבר, בורח את מידת תפיסת המין שלה על הנערה. בשבילך אתה צריך להפוך את הגברת על עצמך, ולא להכות את הרצון שלה. כל אדם אדם."נֶבֶל". אישה במצב הצדדי על הספה, מונחת את מרפקו בכרית, מונחת על הברך.

ליישם את הרצונות שלך בישראל בקלות, במקרה שאתה אישה אלגנטית מן הפדרציה הרוסית. עבודה בישראל מותרה בפנאי. נשים של מראה מודל הציע לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל היום אתה יכול להרוויח חודש מ 3200 יורו.

השותף הופך קרוב לשותף, מסדר את הרגליים ומחזיק את ידו של הישבן שלה. PORE מספק את החדירה העמוקה ביותר באורגזמה חזקה.

מתגרה

לתפוס כמה דוגמאות חמות:

לנשק את בטנה וללכת לחזה. האישה תחשוב שאתה רוצה לספק את הנאה הפה שלה, ואת עצמה ייזום. רק כאשר אתה מנשק אותה, לרדת עם האצבעות שלך לכוס. קצת משחק, לחזור שוב לנשק. פעולה זו תעודד אותה לתפוס את היד שלך ולהביא את הנהר הדרוש. אחרי נשיקות ארוכות, להתרחק השותף. לגרום לה לבוא אליך.

החל את דרכי הקבלה המוקנעת על העיקרון של חום קר. ההשפעה של אתה מדהים.

להאיץ

כאשר אישה תהיה מתרגשת למדי, הולכת למתקפה. התחל לאט וללטף לעסות אותה באצבעותיו בין הרגליים, מאיצה לסירוגין את הקצב. לאחר שינוי הלחץ ואת סוף לחלוטין. ואז להתחיל שוב ולסיים שוב. בכוונה להפחית את הגירוי כך שהוא אי פעם מסומן לך. במהלך המשחק עם האצבעות שלך, אתה יכול להחזיק את ידיה או לקשור את העיניים.

רוצה להרהר? להפוך את cunnilingus שלה. תסתכל איך היא מגיבה ללטף ולהאט את הרגעים האחראים ביותר. החל טכניקות שונות ולא להתעכב על מיומנות.

התברר לחץ

איך אתה מניח כי האישה היא די נרגשת ומוכן לקבל אותך, ואז overgrating לחדור סקס. מראה כוח, לא להתחתן כי אישה יכולה להיות מבוהלת והבנתי הכל שונה לחלוטין. אז זה סקס הביא הנאה לשני השותפים, בהחלט עבור בעבר לגלות את השותף על הרצונות שלה. להיות מתמשך ברגעים הנכונים.

תנוחות בשבילך כדי לעזור 3

ועכשיו, לתפוס כמה אפשרויות עבור סקס קשה בלתי נשכח:

"69" על כיסא. השותף מונח על הכיסא, כך שראשו תלוי, והישבן היו ממוקמים היטב על המושבים. שותף קצת מכופף את ברכיה ומונח על ידיו במושב. את התנוחה מאפשרת לך ליישם את הטכניקות של שני מסורתיים, עדין, סקס קשה. אבל לא להגזים אותו, בצוואר אחר, השותפים לא יאהבו להיות קצרים. תזכור את זה.כאשר אתה מתחיל קצת להקניט שלך נבחר, ומאוחר יותר לעצור, תוכלו למצוא את ההפתעה שלה. ברצון להחזיר תחושה נעימה, היא תשאוף לרדת אליך ולהרחיב הנאה."פטורה". האישה מכניסה את ראשו על הספה לוקנדותד, רגל אחת מתכופפת בברכיה ונחה את הספה, עולה מעל ראשה ומחזיק את ידה. שותף בשלב זה נמצא קצת מעל השותף, לחוץ תוך חודר לרגליה שלו. "כוס חזק". האישה שוכנת על קצה המיטה, לוחצת לעצמו רגליים כפופות. פרטנר, מניח את ידיו על הרצפה, מניח את רגליו לאורך הקצוות של הנערה ומגיע אליה. הצמצום של תעלת הנרתיק מספק את ההיקף הגדול ביותר של חבר אורגזמה פריסקי בשני השותפים. "רוכב להיפך". השותף הוא פורסם ברגליים, מנוחה צוואר הרחם והלהבים ברצפה, והרגליים עטופות על רגליו של השותף. שותף מעמידה כמו שזה נראה יושב על הרגליים של השותפים. החדירה העמוקה ביותר ואת הגירוי הגדול ביותר של נקודות G מסופקים. "רוכב". כותרת יוצאת דופן במידה מסוימת, אבל זה יהיה לגמרי מאפיין את המיקום. שותף עומד על ארבע או מוטות לכיסא המושב, מיטות. השותף הופך למעלה מעל הישבן, לוחץ על רגליו אליה. לעתים קרובות, המיקום גורם לתחושות כאב מן הנערה, אבל עם התרגילים המערכתיים של קגל, אפילו משחק כזה מביא הנאה.

Просмотров: 1603 | Добавил: kaylinco8ca | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar