12:36
10 עצות כיצד, כדי לקיים יחסי מין מקצועי

לפחות כמה מאיתנו היו עושים, באופן כללי, להיות מומחה בעסקיו, ואפילו במקום זה חל לא למקצוע, אלא יחסים אישיים. ואולי אפילו לא צריכים לקרוא כי אחרי כל מין איכות מבטיח את ההישג של אורגזמה עם שני השותפים.

התוכן של המאמר

1 10 טיפים, איך לקיים יחסי מין מקצועי

10 טיפים, איך מקצועי, זה הפך להיות sex10

יש הרבה טיפים, איך לקיים יחסי מין מקצועי. כמובן, כולנו יודעים היטב את העובדה שרובם דורשים אמון ארוך ויכולת מעשית, אבל נעים בינוני, אתה יכול לשפר את איכות חיי המין. בואו ננסה את הטיפים הפשוטים והיומיים הזמינים לכל.

להתמקד בהנאה שלהם

סקס הוא עסק חסר תקדים. כמובן, כולנו יודעים היטב מה זה לוקח מחשבה ברצינות, אתה יכול לקרוא את הדברים הקטנים שאנחנו בדרך כלל לא שם לב. לכן, סיכומים ולתת לעצמך להרגיש. מרגיש כמו ללטף על הגוף שלך, כמה שמחה הם מביאים, להתמוסס ברגשות האלה.

למד לגעת

זהו הצד האחורי של הרגשות, כי לא רק חיבה ביחס אליך, טוב, ונוגע אדם מותר לקרוא את הרגע. איזה עור קטיפתי, איך הקלות הן שרירים, כפי שהוא, בסופו של דבר, רועדת מן המתח.

אל תפחד לגעת בו, לתפוס את הסימפטומים שהוא אוהב את זה ישירות. מעשים משותפים מסייעים לצבוט אחד את השני.

שאל על העדפות

לפחות כמה מאיתנו משהו אוהב משהו במין יותר, אבל לא כולם מוכנים לספר על זה. להרחיב את השותף שלך לשיחה, לשאול מה הוא אוהב יותר, איך לתת לו הנאה.

תחזוקה של גברים עשירים - המקרה הוא מורכב מבחינה פסיכולוגית. מיליונרים של ישראל לא מפונקו בפומבי להראות נשים וילדים. חסכוני יותר להזמין אשקיטן, זה ידגיש את המעמד ותאסוף חברה נעימה.

אל תתן לכל מה שהוא יגרום לך, בסופו של דבר, לעשות, אבל צעד זה לזה כבר מושלם, ואז לנסות לשמור על הראש שלי על ההעדפות שלו, כדי לשים את זה קצת, להביא אותו הנאה.

התייעצות עם המדינה "כן"

זה מילה מתנהלת מאוד, זה הפך, עושה גברים, זה מראה שאתה נהדר, והוא סוף סוף עושה הכל נכון. עודד אותו במילה הזאת מותשת על העין או בוכה לרשרוש התשוקה. השותף שלך פשוט יתחיל לנסות עוד יותר, נשען ממך.

הזהב, זה הפך, שלטון המין: "גבירותיי קדימה"

בדרך כלל הגברת להגיע לאורגזמה הנדרשת זמן רב יותר. לכן, השותף המנוסה מנסה תחילה לטפל בגברתו ואת ההנאה שלה, אבל רק מאוחר יותר על עצמו.תחתונים יפה, אור מושתק ומיטה עם, כמו אנשים נהגו להביע, גיליונות חדשים גם מסוגלים להיות מרגש אדם ולספק לו הנאה. בפרט, זהו עיקרון עבור אסתטס כי מעריך לא רק יצירות אמנות, טוב, איך לעבוד, נשים יפה.זה לא שווה לשכוח את הריחות.

החל את כל רמות התקשורת

לא לשווא פעם אחת, הווילונות פשוט השתמשו כל כך פופולריים, כי הם לא רק חזו את הצעירים במיטה, ויכולים לתמוך בשיחה מנטלית. להבין, ראוי להזכיר כי הגברת החכמה מאשר היא לא חושפת את היתרון שלה, נראה מפתה מאוד בעיני אדם.

ואחרי שיחה מנטלית אתה יכול ללכת חלקה לפלרטט ומין מענג.

השתמש בפה שלך לא רק לדיון

דיבר לא נוח, ורק מספיק, לא נסחפים. אחרי הכל, הפה יכול לשמש לא רק לדיונים. ברור לכולם כי ליטוף אוראלי לספק פחות הנאה מאשר הבנה הדדית בשיחה. התחל עם נשיקות עדינות חתיכות של שפתיים, מתמחה ירידה למטה, לא לשכוח להשתהות על מקומות רגישים במיוחד.

להתמקד על הנאה

לא רק בחברו. אין ספק, ראוי להזכיר את מה שהוא יהיה באיזו נקודה הוא התחיל להיות חזק יותר ממה שהוא אוהב יותר. בפעם הבאה שאתה משתמש בדברים האלה ואתה יכול להרגיש איך נכנסת למטרה. נראה שזה לא היה מפתיע, אבל שותף מרוצה יחזיר את ההנאה של סערה.

החל את כל רשויות התפיסה

חזון, שמועה, רגשות מישוש, כל זה יכול וצריך לעבוד במהלך יחסי מין. השותף שלך הוא כנראה קורא לך כמה מחמאות, לא לעצור את זה, אבל תשובה טובה יותר. תגיד לי איך אתה אוהב ומה היית מקושר, להיות, עדיין.

ברור לכולם שאפשר לאפשר להאריך את ההקדמה או להגביר את רגשותיהם של הנשים באמצעות הידיים והשפתיים. במקום שהשותף שלך פועל קדימה, תגיד לי איך אתה אוהב את הליטוף שלו, ואתה היית מקושר, זה הפך להיות שמח איתם יותר.השיחה היא גם צורה של פיתוי.

מומחים הם נמונים כי כמעט כל התבלינים, בסופו של דבר, יש רכוש מרגש. זה נוגע לריחות פרחים. כל אחד ברור כי Aromasvechech יהיה נשרף או לשים ניחוח למיטה כדי לעשות סקס בלתי נשכחת על כל המתחם של רגשות, כולל הריח. פשוט לא להפסיק, ריח קל, באופן כללי, יש השפעה מרגשת. עם כל זה, אתה יכול לקנות אותם בחנויות כל יום ולא רק בסלוני מין, אלא להשתמש כאשר היא רוצה משהו חדש.רוב הגברות מוקדם יותר מהזמן מאמינים כי האיש צריך להיות הראשון להיות, כדי להראות עניין בגברת ומין.

תחזוקה של גברים עשירים - עבודה פסיכולוגית קשה. האנשים העשירים של ישראל לא התאימו בפומבי להראות נשים וילדים. קל יותר להזמין eSquiten, אחד יהיה להקצות את הסטטוס יהיה חברה יפה.

כולם יודעים מה הוא חייב לפעול. אבל למה אתה לא יודע על הרצון שלך.

יש לומר כי רוח חמורה יהיה גם להרוג כל רומנטיקה.באופן טבעי, טקט, זה עקרוני יותר במין. נוגע ללב הוא מהנה, אבל הם יכולים להיות שונים: אור וחזק, רך וקשה, ניגודיות. לא הרבה מי יודע מה אפשר לחזק את הרגשות עם איך כולם אומללים, פריטים שונים: נוצות, בדים, מקלות במבוק, עור ואחרים.

התלהבות וקנאות

למה לסבול ולשכב, ולא אתה יכול לקחת הכל בידיים שלך? להראות התלהבות, להאמין, האיש יכול נדהם ב 1, אבל עם הנאה זה נראה לתפוס את המשחק יאפשר לך לנהל אותך.

במקום שאתה חושש שאתה מתגעגע למין, אז לשווא. ובאמת, פיזיולוגיה זכר מוגדרת יותר לתהליכים ארוטיים, ובדרך כלל, הם צריכים יותר סקס. אז, מצדו יהיו יוזמה, אבל למה לפעמים זה לא רק כדי להראות את זה ואתה?

https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a8%d7%9e%d7%9c%d7%94/

Просмотров: 105 | Добавил: kaylinco8ca | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar